Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski „Fryzjer XXIIw.”

16 września świętowaliśmy Światowy Dzień Fryzjera i w naszej szkole gościliśmy przyszłych stylistów i mistrzów fryzjerstwa, a dokładniej uczestników Międzyszkolnego Konkursu Fryzjerskiego zorganizowanego przez naszą szkołę. W tym roku tematem konkursu był FRYZJER XXIIW. ?‍♀️
Zasady konkursu były bardzo proste – drużyna (stylista+model) mieli za zadanie wystylizować fryzurę oraz stworzyć kreację pasującą do tematu– wszystko musiało ze sobą współgrać i tworzyć całość. Ocenie podlegały między innymi kreatywność, czystość wykonania i umiejętności uczestników. Na koniec każda z drużyn zaprezentowała jury swoje prace. Oceny dokonywał zespól fachowców, na których czele stała przewodnicząca jury – stylistka p. Edyta Czaja, Pani Beata Wachowiak z Wydziału Edukacji oraz Pani Paulina Błajewska przedstawicielka firmy Fale Loki Koki, która jest partnerem szkoły i wspiera młodych adeptów fryzjerstwa.
Po części warsztatowej, prezentacji stylizacji oraz po długich obradach jury wyłoniło trzy zwyciężczynie:
? miejsce I – Wiktoria Kamińska z Zespół Szkół Odzieżowych w Gorzowie Wlkp.
? miejsce II – Karina Bazyk z Zespołu Szkół nr 1 WZDZ w Gorzowie Wlkp.
?miejsce III – Julia Waśków z Zespołu Szkół nr 1 WZDZ w Gorzowie Wlkp.
Poziom prac był naprawdę bardzo wysoki, a prace były fenomenalne! Jury miało nie lada wyzwanie, aby wybrać zwycięzców.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy dzisiaj bawili się razem z nami, a także ich opiekunom, którzy przygotowali młodzież do konkursu.
Dziękujemy naszemu darczyńcy firmie Fale Loki Koki, która zasponsorowała atrakcyjne nagrody.
Dziękujemy mediom Radio Gorzów Sport i Telewizja Gorzów za poświęcony nam czas i nagranie świetnego materiału ??
Mamy nadzieję, że konkurs fryzjerski w dniu Światowego Dnia Fryzjera stanie się naszą szkolną tradycją i zawsze będą cieszyć się takim zainteresowaniem ?

Post Author: Administrator