Rekrutacja do Technikum Fryzjerskiego

❗ Rekrutacja 2022/23 ❗
Zapraszamy Absolwentów szkół podstawowych do nauki w zawodzie FRYZJER w Technikum Fryzjerskim ?
Skontaktuj się z nami: tel. 780 094 674
Podanie o przyjęcie do szkoły możesz wypełnić w formie on-line na naszej stronie internetowej w zakładce „Rekrutacja”.
Nauka w szkole jest bezpłatna!
Nasze plusy: posiadamy nowoczesną pracownie do zajęć praktycznych oraz wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Szkoła w centrum Gorzowa, blisko dworzec PKS i PKP oraz przystanki MZK.
A to nie wszystko! Po zakończeniu cyklu kształcenia absolwent może przystąpić do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie, przeprowadzanych przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Poznaniu.
Co trzeba przygotować? Zaświadczenie lekarskie, wyniki egzaminu ósmoklasisty i świadectwo ukończenia szkoły podstawowej.
Zapraszamy! Dołącz do nas ?

Post Author: Administrator